Logo

Про нас

Міжнародний Енергетичний кластер

В червні 2018 року у Києві було засновано Міжнародний Енергетичний кластер (далі за текстом - МЕК), який об‘єднує підприємства, що працюють в електроенергетичному секторі і мають великий досвід та добру репутацію.

Напрямки діяльності підприємств МЕК в електроенергетиці - виробництво металоконструкцій, проектування і будівництво  ліній електропередачі та підстанцій, об‘єктів гідроенергетики, об‘єктів відновлюваної енергії, виробництво та постачання матеріалів, устаткування, розробка і впровадження рішень з кібернетичної безпеки, підготовка спеціалістів потрібної кваліфікації, проектування і будівництво телекомунікаційних систем.

Мета - сприяти підприємствам у співробітництві, розвивати партнерство та економічну діяльність, підвищувати конкурентоздатність учасників кластера, просування їх на міжнародному рівні, а також формування центру компетенцій в електроенергетичному секторі.

МЕК об‘єднує 7 підприємств, що випускають та поставляють енергетичне обладнання, металоконструкції, виконують проектні і будівельні роботи в енергетиці та телекомунікаціях, а також 5 партнерські наукові установи, що провадять свою діяльність в галузі енергетики. Члени МЕК та наукові партнери працюють над спільними проектами в Україні, Литві, Німеччині та інших країнах ЄС.

Буклет кластера для скачування: UKR / EN / RU .

Створення сайту - CG Hunters

Copyright © 2018 Міжнародний Енергетичний кластер