Напрямки кластера

Виробництво металоконструкцій, цинкування

Виробництво металоконструкцій для потреб енергетики (ґратчасті опори, портали підстанцій, освітлювальні опори та ін.) на сучасному обладнанні повного циклу з можливістю розробки конструкторської документації КМД для будь-яких проектних рішень. Сучасна цинкувальна ванна дозволяє цинкувати вироби довжиною до 14 м.

Проектування та будівництво ліній електропередачі і підстанцій

Проектування (від виконання розрахунку режимів, техніко-економічних обґрунтувань, передпроектних вишукувань до виготовлення проектної документації і супроводу її експертизи, виконання авторського нагляду при будівництві) та будівництво «під ключ» таких енергетичних об‘єктів:

  • ліній електропередачі класу напруги від 10 кВ до 750 кВ, в т.ч. розробку конструкторської документації (КМ) для ґратчастих опор, багатогранних опор, фундаментів (в т.ч. свайних) під опори індивідуального виконання;
  • підстанцій класу напруги від 10 кВ до 750 кВ.

Проектування та будівництво об‘єктів гідроенергетики

Проектування (від виконання розрахунку режимів, техніко-економічних обґрунтувань, передпроектних вишукувань до виготовлення проектної документації та супроводу її експертизи, виконання авторського нагляду під час будівництва) і будівництво «під ключ» гідроелектростанцій (ГЕС) та гідроакумулюючих станцій (ГАЕС) малої, середньої та великої потужності.

Про нас

Ми об'єднуємо підприємства з багатим досвідом і гарною репутацією, що працюють в електроенергетичному секторі. Реалізуємо спільні проекти в Україні, Литві, Німеччині та інших країнах ЄС

Детальніше

Copyright © Міжнародний Енергетичний кластер