Миколаївська ОВА, МЕК та Почесне Консульство Республіки Литва у Миколаєві підписали Меморандум про співпрацю

У понеділок, 5 червня, між Миколаївською обласною військовою адміністрацією, Міжнародним Енергетичним кластером та Почесним Консульством Республіки Литва у Миколаєві підписано Меморандум про партнерство та співробітництво.

Метою Меморандуму є організація широкої співпраці сторін з відновлення функціонування об’єктів енергетичної системи Миколаївської області та подальшої їх модернізації.

Документ підписав начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, Почесний Консул Республіки Литва в Миколаєві Сергій Сипко та Координатор Міжнародного Енергетичного кластеру Мантас Нашленас.

На заході також були присутні представники Міжнародного Енергетичного кластеру з інших країн Dainius Motiejūnas та Джилл Джу Ра.

Віталій Кім наголосив на важливості підтримки ефективного функціонування об‘єктів енергетичної інфраструктури Миколаївщини, як вагомої складової енергетичного фронту всієї країни.

«Підписання Меморандуму відкриває нові можливості для енергетичного забезбечення регіону та є одним із головний складових відновлення Миколаївщини в цілому. Дякую, що турбуєтесь про нас та наше майбутнє», – зазначив начальник Миколаївської ОВА.

Зі свого боку Сергій Сипко та Мантас Нашленас зазначили, що такі проєкти з відновлення Миколаївщини мають високий ступінь важливості для населення міста та області, тому є пріоритетними для першочергової реалізації.

Джерело: https://www.facebook.com/mykoda